Подзвонити нам
097 952 66 62
098 821 92 92
Валюта: UAH USD
Мова: RU


UA
Кошик
Дропшіппінг

Дропшиппінг (від англ. Dropshipping — пряма поставка) — схема торгівлі, при якій реалізація продукції виробника здійснюється посередником (дрошиппером). Прибуток посередника формується за рахунок різниці між вартістю товару у виробника і ціною, за яку товар було продано клієнту.

Запрошуємо до співпраці партнерів ( інтернет-магазини і продавців в соціальних мережах ) для роботи за схемою "дропшіппінг". Дропшиппінг - це продаж за оптовою ціною від 1 шт з відправленням замовлення вашому клієнтові.

Vishivka.com.ua - це український виробник яскравих схем для вишивання одягу та різних аксесуарів. У нашому асортименті тільки яскраві і актуальні речі, які виробляються з якісних матеріалів.

Ціновий сегмент в якому ми працюємо доступний всім. Відправлення здійснюється, як правило, протягом 1-2 днів з моменту замовлення.

Умови роботи по дропшиппінгу: 

1. Базова знижка партнера 15 % від роздрібної ціни на сайті і може збільшуватися зі зростанням продажів ( 20 % від 15 замовлень на місяць ).

2. Замовлення вашому покупцеві може бути відправлено як по передоплаті, так і післяплатою. Якщо ви вибираєте накладений платіж, то в разі повернення з вас утримуються всі витрати, пов'язані зі зворотним доставкою товару.

3. Перед початком роботи ви повинні проінформувати про ваш канал продажів ( інтернет - магазин, групи в соціальних мережах і т.д. ). Це необхідно для уникнення покупок роздрібним клієнтом за оптовими цінами.

Як зареєструватися партнером по дропшиппінгу?

Достатньо подзвонити менеджеру на 098-821-92-92, вказати джерела продажів ( посилання на інтернет - магазин, групу в соціальних мережах, профіль на інших ресурсах ). Реєстрація займає 1-2 робочих дні. Якщо не вказані джерела продажів, можлива відмова в реєстрації без пояснення причин.

Яке мінімальне замовлення по дропшиппінгу?

Мінімальне замовлення для партнерів по дропшиппінгу - 1 шт будь-якого товару.

Як отримати виплату, якщо замовлення було післяплатою?

Достатньо подзвонити менеджеру і вказати номери замовлень за якими потрібно зробити виплату, а також ваші реквізити для виплати.